MANTINELY

Mantinely jsou v postýlce velmi oblíbené. Díky měkkému mantinelu se nemusíte bát, že by se děťátko o postýlku bouchlo, zranilo a zabráníte, aby miminko skrz tyčky postýlky prostrkovalo ručičky. Díky mantinelu se miminko cítí v bezpečí a navíc slouží jako pěkný stylový doplněk. Mantinely šijeme v bavlně, velvetu, vafly, mušelínu.

Veškeré materiály mají certifikát Oeko-Tex Standard 100. Mantinely pochází z naší dílny Oval Bed, které pro Vás šijeme na míru do dětských kulatých, oválných, na přání i hranatých postýlek

Ploché a nadýchané mantinely

Do kulaté postýlky doporučujeme zvolit plochý mantinel, který miminku zajistí dostatek prostoru. V kulaté postýlce budete mít pravděpodobně po narození miminka hnízdečko/zavinovačku a v kombinaci s uzlovým mantinelem by miminko nemělo žádný prostor, proto doporučujeme do kulaté postýlky volit plochý mantinel a nebo hnízdo, které má částečně funkci mantinelu

Kategorie

Uzlové mantinely

Co se týká oválné postýlky, tam můžete zvolit jakýkoliv mantinel - plochý, uzlový, polštářkový apod. Děťátko má v oválné postýlce dostatek prostoru.

Uzlový mantinel je tvořen ze 3 pramenů - zvolit si můžete: jednobarevný mantinel (všechny 3 pruhy stejné), dvoubarevné mantinely (2 pruhy stejné+1 pruh jiný odstín), nebo tříbarevné mantinely (každý pruh jiný odstín) - pokud máte zájem o více barev - napište nám prosím Váš požadavek na barevnou kombinaci do poznámky v posledním kroku objednávky. 

Kategorie