ROSTOUCÍ POSTÝLKY 9v1

Krásné rostoucí postýlky 9v1, které rostou s Vaším miminkem od narození až do jeho 10 let

Proč Oval Bed? 

Postýlky 9v1 Oval Bed jsou velmi masivní - mají 4 cm silnou hranu postýlky, což je 2x více než mají jiné kulaté postýlky 9v1 a mají váhu okolo 33 kg. Součástí balení postýlky 9v1 jsou bílá pogumovaná kolečka v hodnotě 800 Kč, houpací lyžiny a veškeré komponenty na sestavení všech 9 transformací. Sestavit si můžete u varianty 9v1 kulatou postýlku, odkládací polici, oválnou postýlku, pohovku, hrací ohrádku, stoleček, 2 židličky a postel pro dospívajícího v nejdelším rozložení 178 cm.

Při nákupu postýlky OVAL BED 9v1 od nás ještě získáváte AUTOMATICKY k nákupu zdarma dřevěný držák nebes/kolotoče k postýlce v hodnotě 599 Kč, v balení postýlky.

Matrace a celé výbavičky pro miminka a větší děti pro Vás vyrábíme v naší šicí dílně v Čáslavi na míru, dle Vašich požadavků, kam se za námi můžete dojet podívat a prohlédnout si naše postýlky a textilní výrobky. (dopředu rezervace, abychom se Vám mohli plnohodnotně věnovat).  

POSTÝLKY BLUSH

Moderní rostoucí postýlka Blush, která má 2 transformace. Dětskou postýlku, kterou složíte ve vnitřní velikosti 70x98 cm. Poté lze složit pohovka ve vnitřní velikosti 70x148 cm

Součástí postýlek není matrace, pokud se chcete dozvědět více, klikněte níže