ROSTOUCÍ POSTÝLKY 9v1 Oval Bed

Krásné rostoucí postýlky 9v1 Oval Bed, které rostou s Vaším miminkem od narození až do jeho 10 let. Postýlky 9v1 Oval Bed jsou masivní - mají 4 cm silnou hranu postýlky, což je 2x více než mají jiné kulaté postýlky 9v1 a mají váhu okolo 33 kg. Tím, že má postýlka silnější hranu, než ostatní rostoucí postýlky, je postýlka Oval Bed stabilní a není to žádné chrastítko :-)

Součástí balení postýlky 9v1 jsou bílá pogumovaná kolečka v hodnotě 800 Kč, houpací lyžiny a veškeré komponenty na sestavení všech 9 transformací. Sestavit si můžete u varianty 9v1 kulatou postýlku, odkládací polici, oválnou postýlku, pohovku, hrací ohrádku, stoleček, 2 židličky a postel pro dospívajícího v nejdelším rozložení 178 cm.  Navíc je při sestavení nejdelší verze postýlky 9v1 (178 cm) součástí i středová bezpečnostní podpěrná noha, která v této délce zaručuje pevnost a oporu. Při nákupu postýlky OVAL BED 9v1 od nás ještě získáváte AUTOMATICKY k nákupu zdarma dřevěný držák nebes/kolotoče k postýlce v hodnotě 599 Kč, v balení postýlky.

POSTÝLKY 9V1 ELEGANCE CHESTERFIELD

Postýlky 9v1 Oval Bed Elegance jsou velmi masivní - mají 4 cm silnou hranu postýlky, což je 2x více než mají jiné kulaté postýlky 9v1. Váha postýlky ELEGANCE je okolo 45 kg.  Součástí balení postýlky 9v1 jsou bílá pogumovaná kolečka v hodnotě 800 Kč, houpací lyžiny a veškeré komponenty na sestavení všech 9 transformací. Sestavit si můžete u varianty 9v1 kulatou postýlku, odkládací polici, oválnou postýlku, pohovku, hrací ohrádku, stoleček, 2 židličky a postel pro dospívajícího v nejdelším rozložení 178 cm. Vybrat si můžete z materiálů ekokůže a nebo velur. Nabídnout Vám můžeme postýlky Elegance s kameny Swarovski i bez kamenů - s knoflíky.  Tyto postýlky doporučujeme objednávat s předstihem - pokud dojde k vyprodání, výroba trvá 2 měsíce, následně postýlky vozí k Vám na adresu náš řidič, jelikož je s dopravcem neposíláme. (velké, těžké balení)

POSTÝLKY BLUSH CHESTERFIELD

Moderní rostoucí postýlka Blush a Happy Mum, která má 2 transformace. Dětskou postýlku, kterou složíte ve vnitřní velikosti 70x98 cm. Poté lze složit pohovka ve vnitřní velikosti 70x148 cm (otevřená pohovka). K tomuto typu postýlky však dále nabízíme dvě přední rovné části, díky kterým lze postýlka uzavřít ze všech stran. Vybrat si můžete z materiálů ekokůže a nebo velur. Nabídnout Vám můžeme postýlky Blush s kameny Swarovski i bez kamenů - s knoflíky. 

Dále nabízíme postýlky Buckle a Savoiardi - možnost jedné transformace 70x120 cm.

Tyto postýlky doporučujeme objednávat s předstihem - pokud dojde k vyprodání, výroba trvá 2 měsíce. Následně postýlky vozí k Vám na adresu náš řidič, jelikož je s dopravcem neposíláme. (velké, těžké balení)