Proč nakoupit u nás

  • SHOWROOM PRAHA A ČÁSLAV
Můžete si u nás prohlédnout postýlky a veškerou výbavičku. Výbavičku šijeme do všech typů postýlek. Šijeme na míru bez jakéhokoliv navýšení ceny.
  • Vlastníme šicí dílnu se showroomem v Čáslavi
  • Rádi Vám ušijeme celou výbavičku do postýlky v naší dílně v Čáslavi. V čele Oval Bed stojí majitelka Monika, která je vyučená dámská krejčová pro zakázkovou výrobu. Z technologie zpracování i maturovala a dnes vede naší šicí dílnu, kde na vše každý den dohlíží a pracovní tempo je u nás vysoké. Na kvalitu si tak potrpíme a práci u nás mají pouze vyučené švadleny, které Vám splní Vaše požadavky. Nároky na kvalitu paní majitelky jsou opravdu vysoké, a i proto nejsou naše celé výrobky šity jen bílou nití. Jak by řekla paní majitelka - také si nekoupíte kvalitní černé oblečení, které je šité bílou nití. I když je převlékání strojů časově i finančně náročnější, Vaše spokojenost a kvalita našich výrobků je u nás na prvním místě. Všechny produkty před odesláním prochází pečlivou kontrolou. Přijeďte se za námi podívat do showroomu, kde máme i šicí dílnu a na místě Vám vše rádi ukážeme a z praxe vysvětlíme!

  • Dbáme na kvalitu

Postýlky Oval Bed splňují veškeré evropské normy pro bezpečnost postýlek. Sledujeme nové aktualizace norem a reagujeme na ně.

Matrace vyrábíme v naší výrobě zde v ČR na míru do našich postýlek Oval Bed. Jsme schopni v rychlém časovém úseku splnit Vaše požadavky i na jiné rozměry/materiály než jaké v nabídce máme.

Sháníme pro Vás zásadně jen ty nejkvalitnější látky, ze kterých následně šijeme dětský textil, který také máme v nabídce. Látky pochází z České republiky a máme je skladem. Na jednom místě tak můžete vybrat vše, co k postýlce budete potřebovat. Nenašli jste svou oblíbenou barvu látky? Napište nám a rádi pro Vás látku objednáme.

  • Individuální přístup

Máte zájem o jiné rozměry nebo barvy produktů, než které nabízíme? Není problém, kontaktujte nás individuálně a domluvíme se!

Nejste si jisti, zda jste produkt vybrali správně? Obraťte se na nás a rádi poradíme :-)

  • Pravidelně přidáváme na e-shop nové produkty

Chceme Vám nabízet ty nejžhavější novinky na trhu a zároveň se chceme odlišovat od jiných e-shopů. Neustále tak hledáme novinky a rozšiřujeme náš sortiment.

  • Snažíme se mít dlouhodobě příznivé ceny pro všechny

Rostoucí postýlky patří mezi investice do budoucna, jelikož Vašemu děťátku vydrží delší období. Postýlku Oval Bed můžete využít od narození až do 10 let dítěte. V nabídce naleznete i široký výběr matrací nebo návleků na matrace, které vyrábíme a nabízíme je za nejlepší ceny.

  • Doprava zdarma

Pokud je vaše objednávka nad 10 000 Kč bez DPH, tak máte dopravu ZDARMA! Také si zakládáme na pečlivém zabalení, aby se zboží cestou nepoškodilo.

Nechte si u nás výbavičku na míru ušít i Vy, vybrat si můžete z následujícího vzorníku.

Pokud si i přesto ze vzorníku nevyberete, kontaktujte nás a najdeme odstín dle Vašich představ.