PROSTĚRADLA

Základem výbavičky jsou prostěradla, která šijeme z těch nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z prodyšných, ale i nepropustných prostěradel. Veškeré materiály mají certifikát Oeko-Tex Standard 100. Prostěradla jsou opatřena gumou, zabraňují tak sklouznutí z matrace. V nabídce máme kulatá, oválná prostěradla, ale také prostěradla do Mojžíšova koše nebo na naši postýlku Blush/Mommy a nebo Savoiardi. Na přání ušijeme i do hranaté postýlky.

TIP: Prodyšná prostěradla doporučujeme zkombinovat s nepropustnými návleky z Tencelu nebo Froté. Nepropustná prostěradla doporučujeme zkombinovat s prodyšnými návleky na matraci Komfi.

Kulatá prostěradla (do postýlek 7v1, 8v1, 9v1)

Prostěradla vhodná do všech kulatých postýlek o průměru 69-75 cm (prostěradlo je elastické, po celém obvodu je opatřeno gumou, díky tomu prostěradlo na matraci perfektně sedí)

Oválná prostěradla (do postýlek 7v1, 8v1, 9v1)

Prostěradla vhodná do všech oválných postýlek o šířce 69-75 cm a délce 119-125 cm  (prostěradlo je elastické, po celém obvodu je opatřeno gumou, díky tomu prostěradlo na matraci perfektně sedí)

Prostěradla na nejdelší verzi 170 cm (do postýlek 9v1)

Prostěradla vhodná do všech rostoucích postýlek 9v1 o šířce 69-75 cm a délce 170-178 cm (prostěradlo je elastické, po celém obvodu je opatřeno gumou, díky tomu prostěradlo na matraci perfektně sedí). Tyto prostěradla jsou vhodná do nejdelší transformace rostoucích postýlek 9v1.


Prostěradla vhodná pouze do naší postýlky Blush a Happy Mum

Prostěradla do postýlky Blush a Mommy v nejmenším rozměru 70x98 cm (rozměr nejmenší transformace)

Prostěradla do postýlky Blush a Mommy v nejdelším rozměru 70x148 cm (nejdelší transformace)

Prostěradla do Mojžíšova koše

Prostěradla do Mojžíšova koše - na přání ušijeme i z jiných materiálů / barev

PODLOŽKY NA PŘEBALOVACÍ PULT

Podložky na přebalovací pult nebo komodu - na přání ušijeme jakýkoliv rozměr.

Kategorie

Podívejte se na vzorník našich látek

Chcete postýlku ozdobit nebesy či baldachýnem? Budete potřebovat držák na nebesa/baldachýnu