Rostoucí postýlka Oval Bed Happy Mum

Na objednávku (3 měsíce)

Luxusní rostoucí postýlka Oval Bed. 

Níže naleznete celý popis.

SKLADEM V BÍLÉM ODSTÍNU, JINÉ BARVY NA OBJEDNÁNÍ (+-3 MĚSÍCE)

Zvolte si variantu:

11 890,00 Kč
bez DPH 9 827,00 Kč


Dětská postýlka Ovalbed Happy Mum je na českém a slovenském trhu novinkou. Stejně jako všechny postýlky od Ovalbed, i tato inteligentní postýlka roste s Vaším dítětem až do školy. Vývoj tohoto modelu trval více než 12 měsíců - nejobtížnějším úkolem bylo použití masivního dřeva v rámu postýlky - žádná ohýbaná překližka, pouze prémiová kvalita deklarovaná OvalBedem.

Naše požadavky byly - odolnost, šetrnost k životnímu prostředí a bezpečnost pro ty nejmenší. Tato postýlka není oválná ani pravoúhlá, ani nemá běžnou velikost. Absence rohů způsobuje, že je pro dítě mnohem pohodlnější a estetičtější.

Široké detaily a hladké linie přidávají sílu a snadnost pohybu. Tato postýlka již získala uznání od nejlepších bloggerů a hvězd pro její neobvyklý design a širokou funkčnost. Postýlky splňují veškeré mezinárodní bezpečnostní parametry pro bezpečnost Vašeho miminka.

Rozměry postýlky:

Dětská postýlka (70x98 cm vnitřní rozměr) / (vnější rozměr 76x104 cm). Určeno pro děti do 18 měsíců.

Pohovka 70x148 cm (vnitřní rozměr)

Přední stěna má 2 výškové polohy.

Každá z variant navíc nabízí 3 výškové polohy pro nastavení matrace. Maminka si může přizpůsobit výšku matrace postýlky podle svých potřeb.  Unikátní systém Relax Baby (spodní náklon o 5 stupňů) = Nejvyšší poloha lze navíc naklonit o 5 stupňů pro lepší trávení / při kašlání apod.

Materiál a kvalita:

  • strom: buk
  • kombinace barev: celá bílá, s přírodním dřevem, se šedou kombinací
  • technologie: masivní dřevo
  • pevnost: maximální hmotnost až 100 kg
  • matrace není součástí balení postýlky - potřeba dokoupit
  • součástí jsou bílá kolečka
  • přehledný a rychlý návod ke složení