Oválná matrace s latexem, kokosem a pěnou (pro Slim i klasickou verzi oválné postýlky)

Skladem

Oválná matrace s latexem, kokosem a pěnou vhodná do oválné postýlky Oval Bed.

Níže naleznete celý popis.

Zvolte si variantu:

2 390,00 Kč
Please select variants first

Jedná se o oválnou matraci, která je vhodná pouze do oválných postýlek. Skládá se z polyuretanové pěny, kokosu a latexu, která má dvě strany tvrdosti, a tím je vhodná pro správný vývoj miminka. Matrace z pěny je oboustranná, matraci můžete otáčet, na jedné straně je latex a na druhé tvrdší straně je kokos. Matrace je hypoalergenní, má dobré ortopedické vlastnosti, zabraňuje pěstování škodlivých mikroorganismů.

Kokosová matrace je vhodná zvláště pro děti, kterým se kosti ještě tvarují. Kokosová matrace v postýlce zajistí dítěti pohodlnou polohu a zároveň se nemusíte obávat, že vaše ratolest bude v noci dýchat nezdravé chemické látky.

Latexové matrace jsou v současné době nejluxusnější. Latex je přírodní materiál, který má vynikající vlastnosti. Tyto matrace se vyznačují velmi silnou bodovou elasticitou. To znamená, že k deformaci dojde jen tam, kde se zatíží, aniž by byl ovlivněn i okolní prostor. Podpírají tedy perfektně tělo. Další velkou předností je vynikající prodyšnost. Latex je kvalitní materiál, který má dlouhou životnost.  Pokud jde o hygieničnost matrací, i v tomto ohledu jsou rozhodně nejdále. Hlavní přednosti spočívají v antibakteriálních a antialergických vlastnostech. Poskytují ty nejlepší hygienické podmínky. U těchto matrací je asi jen jediná nevýhoda, a to, že jsou k dostání za vyšší cenu. 

Matrace se vyrábí v České republice. Matraci lze vyprat v pračce do 40 st.

Velikost matrace pro standardní velikost oválné postýlky: 72x122 (+/- 1 cm), výška 7 cm (+/- 1 cm)

Velikost matrace pro Slim verzi oválné postýlky: 60x122 cm (+/- 1 cm), výška 7 cm (+/- 1 cm)

Materiál: polyuretanová pěna, kokosový ořech, latex