Matrace 2v1 (pěna+kokos)

Skladem

Budete stavět kulatou i oválnou variantu postýlky? Matrace 2v1 je tou ideální volbou. Matrace 2v1 s pěnou a kokosem je vhodná do kulaté a oválné postýlky Oval Bed.

Velikost matrace:

  • Standardní velikost kulaté postýlky = 70x70 cm a 70x120 cm 

Níže naleznete celý popis.

3 090,00 Kč
bez DPH 2 554,00 Kč

Matrace 2v1 (pěna+kokos) 

Unikátní matrace 2v1, která je vhodná do naší kulaté a oválné postýlky Oval Bed. Matrace se skládá z jedné strany pěny a druhé strany kokosu. 

Miminko na této matraci 2v1 nepocítí žádný přechod mezi kruhem a oválem, matrace nemá žádné přechodové hrany - tzn. po vložení kulatého dílu do oválné varianty, nepoznáte žádný přechod mezi jednotlivými díly, matrace splyne do jednoho celku a miminko tak neleží na žádném přechodu. Navíc na matraci přijde ještě chránič a prostěradlo - přechodu se nemusíte vůbec bát.

Jedná se o unikátní typ, kdy za výhodnou cenu získáte kulatou a oválnou matraci. Po celou dobu používání kulaté a oválné postýlky nemusíte dokupovat další typ matrace.

Pod hlavičku doporučujeme zakoupit kojenecký polštářek.

Popis: 

Potah matrace je po obvodu opatřen zipem, který lze vyprat v pračce do 30 st.  (pokud chránič budete prát, perte jej dle pradlenky, aby se nesrazil, při navlékání potahu zpět na matraci je třeba zručnost).

Kulatá matrace má potah ze 100% bavlněného plátna, což je pro první měsíce miminka velmi podstatné a zároveň se jedná o nejvhodnější materiál pro miminko.

Potah na kulaté matraci zůstává stále natažený, celá kulatá matrace i s potahem se následně vloží do vyřízlého dílu oválné matrace a následně na celou matraci přijde oválný potah matrace, viz. foto.

Výška matarce: 7 cm (5 cm pěna + 1 cm kokos + 1 cm potah)