Kulatá postýlka 9v1 knoflíky Elegance světle šedá

Skladem, OSOBNÍ DOVOZ

Luxusní kulatá postýlka 9v1 Elegance Oval Bed z buku, která roste s Vaším miminkem od narození až do jeho 10 let.

Níže naleznete celý popis.

Jedná se o postýlku, kterou vozí osobně náš řidič (zásilku neposíláme přes dopravce - velká těžká zásilka). Náš řidič Vám tak postýlku doveze na Vámi určené místo.

20 500,00 Kč
bez DPH 16 943,00 Kč

Luxusní kulatá postýlky 9v1, která má 9 různých provedení včetně kulaté a oválné varianty

Je krásně zpracovaná, a navíc patří mezi módní trendy dnešní doby! Postýlka splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní parametry pro bezpečnost Vašeho miminka, která je pro nás na prvním místě.

2 varianty délky postýlky:

 • kulatá varianta - 78x78 cm + 3 cm polstr na každou stranu = 6 cm (venkovní rozměr), výška postýlky bez koleček je 77 cm, s kolečky/lyžinami 83 cm
 • oválná varianta - 78x128 cm + 3 cm polstr na každou stranu = 6 cm (venkovní rozměr), výška postýlky bez koleček je 77 cm, s kolečky/lyžinami 83 cm
 • postýlka pro dospívajícího - 78x178 cm + 3 cm polstr na každou stranu = 6 cm (venkovní rozměr)

Každá z variant navíc nabízí 3 výškové polohy pro nastavení matrace - vzdálenost matrace od horního okraje postýlky 30 cm (nejvyšší varianta), 40 cm (prostřední varianta), 50 cm (nejnižší varianta). Maminka si může přizpůsobit výšku matrace postýlky podle svých potřeb. Postýlka roste s miminkem od narození až do jeho 10 let a je vhodná pro miminka, ale i větší děti. Vy už se nemusíte poohlížet po postýlce nové.

Materiál a kvalita:

 • strom: buk
 • barva: světle šedá s knoflíky
 • materiál: velur
 • technologie: masivní dřevo
 • netoxické barvy a laky
 • vzdálenost mezi jednotlivými tyčkami u postýlky je 6 cm
 • pevnost: maximální hmotnost až 100 kg
 • součástí každé postýlky jsou kvalitní pogumovaná bílá kolečka s možností aretace (již v ceně)
 • součástí postýlky jsou lyžiny, které do určité míry nahradí houpadlo
 • součástí odkládací police je navíc i přídavná druhá police (již v ceně)
 • matrace není součástí balení postýlky - potřeba dokoupit
 • součástí je přehledný a rychlý návod ke složení
 • k postýlce již není potřeba dokupovat další komponenty na rozšíření postýlky

1. Kulatá postýlka

Kulatá postýlka patří mezi nejnovější trendy dnešní doby. Díky zaobleným rohům je postýlka pro miminko zcela bezpečná a Vy můžete k postýlce přistoupit z jakékoli strany. Díky kulatému tvaru postýlka vytváří hnízdečko, ve kterém bude miminko spokojené.

2. Odkládací stoleček

Po sestavení kulaté postýlky, můžete ze zbývajících kusů vytvořit odkládací stoleček, který využijete na ukládání dětských věcí, které tak můžete mít neustále nablízku.

3. Oválný tvar postýlky

Oválná postýlka je další z transformací naší unikátní postýlky. Díky zaobleným rohům a rozhledu 360° umožňuje děťátku rozhled na všechny strany a mít přehled o okolí. Postýlka má odnímatelné bočnice, proto si postýlku můžete přisunout k Vaší posteli a být v těsné blízkosti s Vaším děťátkem.

4. Pohovka

Díky odnímatelným bočnicím můžete přední díl oválné postýlky vyjmout, a tím vytvoříte pohovku, kterou děťátko využije od 3 let. Zároveň slouží jako gauč.

5. Hrací ohrádka

Po snížení postýlky na nejnižší úroveň postýlku přetransformujete na hrací ohrádku.

6-7. Stůl a 2 židle

Díky této transformaci bude děťátko mít i stoleček a 2 židličky, které mu poslouží jako rozmanité pracoviště pro své výtvory. Zároveň se jedná o designový prvek Vaší domácnosti.

8-9. Postel pro dospívajícího

Postýlka ve své maximální velikosti 78x178 cm, která vydrží až do jeho 10 let.

V ceně postýlky jsou zahrnuty bílá kolečka, která umožňují snadný a nehlučný pohyb po Vašem domově, a tak budete Vašemu miminku neustále nablízku. Kolečka nebo lyžiny slouží pouze k prvním měsícům života miminka, poté kolečka / lyžiny z postýlky odmontujte.

Jak roste miminko, roste i kulatá postýlka, která děťátku vydrží od narození cca 3-4 měsíce, poté se postýlka transformuje do oválného tvaru. Záleží však na velikosti mantinelu, různých polštářků a velikosti miminka.