Návod na sestavení kulaté postýlky Oval Bed 9v1

19.12.2021

Záleží jakou velikost postýlky máte zakoupenou. Pokud máte klasickou standardní velikost 78x78 cm, níže naleznete fotopostup. Pokud máte Slim verzi postýlky (menší velikost) fotopostup naleznete na konci této stránky, dole, jelikož je montáž trošku odlišnější.

Zde naleznete podrobný návod včetně fotografií, jak sestavit kulatou postýlku. Tento návod jsme zdokumentovali krok za krokem, a tak doufáme, že Vám pomůže. Nicméně součástí balení postýlky je návod.

SESTAVENÍ KULATÉ POSTÝLKY 78x78 cm

Pokud budete chtít na kulatou postýlku používat kolečka/houpací lyžiny, níže naleznete další návod.

SESTAVENÍ SLIM POSTÝLKY (MENŠÍ VERZE POSTÝLKY)

Slim postýlka má 6x jedničkové kostky, 2x dvojkové kostky - tedy méně než u běžné postýlky 78x78 cm. Z tohoto důvodu jsou kostky nahrazeny 2 dlouhými tyčemi, které Slim postýlka má. Níže jsou vyfocené kostky a podélné tyče u kulaté a oválné varianty. Jinak je princip sestavení postýlky stejný.

NAMONTOVÁNÍ DŘEVĚNÉHO DRŽÁKU NEBES

Na jednom čtvrtkruhu postýlky naleznete dva otvory, které slouží k přichycení dřevěného držáku nebes/kolotoče. Na tuto montáž použijeme dva nejkratší šroubky. Mezi obvod postýlky a držákem nebes vložte dvě kulaté podložky pro vyrovnání vzdálenosti a dvěma nejkratšími šroubky držák k postýlce přimontujte. Čtvrtkruh s otvory můžete namontovat buď tak, aby byl držák/kolotoč za hlavičkou miminka a nebo na nejdelší straně oválné postýlky.

dva otvory na čtvrtkruhu postýlky pro namontování držáku nebes
dva otvory na čtvrtkruhu postýlky pro namontování držáku nebes