KONTAKT

E-mail                                                                   Telefonní číslo                                     Instagram

info@ovalbed.cz                                                  774 522 006                                          ovalbed.cz (klikni na mě)

SHOWROOM: Karla Pazderského 1081, Čáslav, 286 01 (hlavní branou do dvora, vedle pneuservisu, budova vzadu nalevo)

V showroomu jsme od pondělí do pátku od 9-15.30 hodin. Můžeme pro Vás připravit návrh barevné kombinace, dle Vašich požadavků, doporučujeme předem zavolat, nebo se zapsat do formuláře níže, aby se Vám kolegyně mohli naplno věnovat.  Chcete si postýlku rovnou odvézt? Prosím, sdělte nám tuto informaci dopředu, ať postýlku na showroom ze skladu dovezeme. Děkujeme! :-)

ONLINE REZERVACE NÁVŠTĚVY SHOWROOMU

Zarezervujte si místo včas.

Jste zdaleka a nemáte k nám cestu? Můžeme společně naplánovat i videoschůzku / telefonní schůzku a naplánovat vše do detailu i přes kameru!


KDE NÁS NAJDETE?

Vážení zákazníci, 

jelikož Váš častý dotaz byl, kde nás můžete nalézt a kde můžete naše postýlky a výrobu textilu vidět, po dvou letech naší práce jsme se rozhodli, že je čas posunout se dál a od 20.11.2021 nás naleznete na naší provozovně v Čáslavi, kde si můžete v našem showroomu prohlédnout naše unikátní postýlky, prozkoumat tak každý detail a funkci těchto nádherných postýlek.

Nejedná se však o klasický showroom - zároveň zde máme i výrobu našich textilních výrobků, kde si můžete prohlédnout jednotlivé materiály látek a nechat si tak ušít výbavičku u nás dle Vašich představ :) 

Níže naleznete tip, co můžete v okolí navštívit za zajímavosti a také online rezervaci návštěvy, nicméně přijet můžete i bez rezervace (doporučujeme alespoň předem zavolat).

Věříme, že nás navštívíte, prohlédnete si naše postýlky a vychutnáte si u nás dobrou kávičku. 

Už teď se na Vás těšíme! 

Celý tým Oval BedKUDY K NÁM?

SHOWROOM: Karla Pazderského 1081, Čáslav, 286 01 (hlavní branou do dvora, vedle pneuservisu)

Čáslav se nachází ve Středočeském kraji, vzdálená 70 km od Prahy. 

Přijeďte se na naše postýlky do Čáslavi podívat a spojte Váš výlet s návštěvou Kutné Hory, která je od Čáslavi vzdálená pouhých 10 km.

Proč Kutná Hora?

Kutná Hora je považována za pokladnici a klenot země, jehož bohatství stojí u samé kolébky rozmachu českého království, kdy je spojena zejména s těžbou stříbra. V té době Kutná Hora velmi konkurovala Praze a málem se tak stala hlavním městem. V současnosti je toto město významnou kulturní a historickou lokalitou a velice oblíbenou turistickou destinací, kam lítají turisti z celého světa.

V Kutné Hoře naleznete památky, které jsou zapsány na seznamu UNESCO - konkrétně se jedná o městské historické jádro a také dva kostely (Kostel Nanebevzetí Panny Marie a Kostel svaté Barbory).

Co stojí za vidění v Kutné Hoře?

Určitě Chrám svaté Barbory (UNESCO) a přilehlá kaple Božího těla, Galerie středočeského kraje v bývalé Jezuitské koleji. 

Hrádek, kde dnes naleznete České muzeum stříbra se stálou expozicí a také možností prohlídky středověkých dolů pod zemí s průvodcem.

Vlašský dvůrkdysi královský palác, ve kterém se razily středověké pražské groše, patří k největším kulturním a architektonickým klenotům města. Prohlédnout si zde můžete dvě expozice - Královskou mincovnu a Královský palác.

Kamenný dům - postaven na předhusitských základech a v dnešní době patří mezi nejvýznamnější památky pozdně gotické architektury v Evropě a zároveň je součástí městské památkové rezervace zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Pokud si chcete mít nejvýznamnější památky města jako na dlani, vydejte se proti proudu říčky Vrchlice na "Královskou procházku" po Královské stezce. Tato turistická stezka Vám poskytne nádherné výhledy na Chrám sv. Barbory, Hrádek, Vlašský dvůr i kostel sv. Jakuba a další klenoty Kutné Hory.

Dále od centra Kutné Hory naleznete další památky a to:

Unikátní památka UNESCO - katedrála Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele v Sedlci u Kutné Hory je konventním chrámem bývalého nejstaršího cisterciáckého opatství v Čechách (zal. 1142).

Kostnice - Unikátní kostnice pod kostelem Všech svatých na hřbitově v Sedlci u Kutné Hory je vyzdobena téměř výhradně lidskými kostmi - ostatky celkem 40 000 zemřelých, pozůstatky morových epidemií a obětí husitských válek.

Další památky naleznete zde: 


Máte dotaz? Napište nám!

Zároveň nás můžete kontaktovat na našem e-mailu.

SHOWROOM: Karla Pazderského 1081, Čáslav, 286 01 (hlavní branou do dvora, vedle pneuservisu)

Čáslav, zdroj: portál Čáslav
Čáslav, zdroj: portál Čáslav
Čáslav, zdroj: mapy.cz
Čáslav, zdroj: mapy.cz